Корзина
Надежный продавец Prom.ua
Наличие моделей и размеров уточняйте в Viber:0508401116.
+380 (50) 840-11-16
+380508401116
Интернет-магазин АДЕЛЬ
Корзина

Насолода,яку він ніколи не забуде...

Насолода,яку він ніколи не забуде...

Секс-це мистецтво і немає межі досконалості, можна бути майстром своєї справи, але, тим не менш, завжди є можливість навчитися чомусь новому.  Мінет не виняток.  Як би чудово жінка не задовольняла партнера за допомогою оральних ласк, іноді хочеться додати в процес трохи гри, а то і похуліганити.  І допомогти може в цьому ... їжа.
 Збиті вершки
 Це, можна сказати, класичний варіант.  Партнерка намазує статевий член коханця вершками і неквапливо, зі смаком злизує.  Чоловік, спостерігаючи, з яким апетитом «поглинають» його гідність, буде дуже вражений.  Тут головне не забувати періодично пристрасно позирати на самого партнера, інакше він і правда подумає, що виступає в ролі полуниці.

Мінет, який він ніколи не забуде

 Кава з морозивом
 Жінка невеликими ковтками п'є гарячу,але не обпалюючу каву і починає ніжно вводити член коханця собі в рот.  Чоловік збудився від теплих ласк, можна зробити невелику перерву і посмоктати морозиво.  Найкраще взяти холодні ласощі на паличці, так еротичніше і пауза буде не сильно помітна.  Як тільки жінка відчує, що її рот досить охолов, слід повернутися до члена коханця.

 Якщо з якихось причин кава з морозивом не підходить, можна замінити на чай з льодом або звичайну воду, ефект залишиться той самий.  Контраст гарячого і холодного принесе масу нових фарб у звичний мінет.  А іноді можна використовувати щось одне: або гаряче, або холодне.

 Шампанське
 Годиться не тільки шампанське, але і ігристе вино, газована вода або навіть мінералка, головне це бульбашки в напої.  Але алкоголь психологічно допоможе налаштуватися на потрібний лад, до того ж існує можливість поєднати з романтичним вечором при свічках.  Жінка набирає в рот ігристу рідину,не ковтаючи, притискає щільно стиснуті губи до голівки члена і тільки при зіткненні відкриває їх, щоб ввести ерегований орган партнера всередину.  Таким чином бульбашки злегка поколюють  ніжну шкіру пеніса, і, якщо ще додати гру язиком, ласкаючи їм кожну складочку, відчуття будуть незабутні.

 Шипучка
 Можна взяти шипучу цукерку, вітамін С або продається ще такий порошок.  Принцип один, жінка кладе в рот щось з перерахованого вище, воно починає швидко розчинятися, при цьому «стріляти», в цей момент потрібно щільно обхопити член губами і пестити, допомагаючи язиком. Тільки попередньо потрібно випити води, ці цукерки мають властивість підсушувати порожнину рота.  Не забороняється приділити увагу і яєчок, посмоктати кожне окремо, провести язиком по з'єднуючому шву.Як і у варіанті з шампанським тут ефект поколювання, але сильніше і, оскільки без рідини, більш маневрений.  На додаток жінка може нанести спеціальний збудливий блиск для губ, з ним відчуття будуть більш барвисті.
 Мятна цукерка
 Перш ніж робити мінет з м'ятною цукеркою, потрібно її трохи розсмоктати, щоб вона стала трохи менше і гладкою.  Ментол, що міститься в льодяниках дає відчуття прохолоди на статевому члені, а гарячий рот партнерки зігріває.  Можна перерватися і подражнити чоловіка: подути на головку, щоб пеніс підмерз, потім відразу охопити теплими губами.  Гра на контрасті відчуттів неймовірно збуджує.

 Як додатковий варіант - продаються великі льодяники на паличці, які можна використовувати і на партнерці: ввести в піхву або попестити клітор.  Бажано використовувати при цьому лубрикант, щоб цукерка легко ковзала.  Варто додати, що будь-які експерименти в сексі не повинні зашкодити здоров'ю.  Попередньо слід дізнатися, чи немає у партнера алергічних реакцій, щоб не сталося непередбачених ситуацій.  Адже головне - задоволення обох.
 

Другие статьи