Корзина
Надежный продавец Prom.ua
Наличие моделей и размеров уточняйте в Viber:0508401116.
+380 (50) 840-11-16
+380508401116
Интернет-магазин АДЕЛЬ
Корзина

10 захоплюючих ігор для прелюдії

10 захоплюючих ігор для прелюдії

10 захоплюючих ігор для прелюдії
 Попередні ласки можуть бути грою!  Не просто фліртом і яскравими дотиками, а чимось більшим.  Перетворити подружнє ліжко в місце пригод не складно, потрібно лише проявити фантазію і вибрати найкращий сценарій.

 Рутина згодом проникає в різні сфери життєдіяльності людини, і секс не є винятком з правил.  Здавалося б, ще недавно тільки думка про інтимну близькість з партнером захоплювала дух, а через деякий час пристрасть і потяг згасають.  Урізноманітнити інтимне життя можна різними способами.  Для початку можна внести коректування в попередні ласки, адже саме цей процес є одним з найбільш важливим у сексі.  За допомогою прелюдії, партнери розігріваються і готуються до близькості, тому важливо зробити її барвистою і емоційною, застосувавши деякі нехитрі прийоми.
 Сексуальні ігри для прелюдії
 Для того щоб зробити попередні ласки захоплюючими, необхідно проявити трохи фантазії і винахідливості.  Які ж сексуальні втіхи можна використовувати під час розігріву?
 СКІЛЬКИ МАЄ ТРИВАТИ ПРЕЛЮДІЯ?

 Відповідь на це питання у кожної людини свій, адже всім людям потрібен певний час для розігріву перед сексом.  Кожна пара виставляє свій часовий проміжок, який буде потрібно для прелюдії.  Це може бути 10-15 хвилин.  Необхідно взяти таймер або будильник і засікти потрібний час.  За цей часовий проміжок партнери можуть цілуватися, пестити одне одного, а також робити все, що спаде на думку, крім проникнення.  Закінчити ласки і оволодіти партнером можна тільки після звукового сигналу.
 ОБМЕЖЕННЯ ОРГАНІВ ПОЧУТТІВ

 Прийом з зав'язаними очима може посилити чутливість жіночого тіла і подарувати жінці незабутні емоції.  Для цього потрібно роздягнути партнерку і зав'язати її очі хусткою або тканиною.  Після цього потрібно приступати до пестощів, поцілунків і погладжувань ерогенних зон.  Неквапливі, дражливі рухи зведуть з розуму дівчину, яка буде з нетерпінням чекати, коли чоловік оволодіє нею.

 Варіант сексуальних ігор можна урізноманітнити зав'язаними руками жінки.  За допомогою тканини або наручників потрібно прив'язати партнерку до ліжка.  Такий сексуальний прийом принесе в інтимне життя пари багато нових емоцій.  Тепер жіноче тіло повністю належить чоловікові, який може робити з ним все, що захоче.
 ЛЕГКИЙ БДСМ

 Цей варіант гри для попередніх ласк підійде для пар, які люблять грубість в ліжку.  Більшість чоловіків люблять, коли жінки їм підпорядковуються, адже це закладено в природі сильної статі.У цій грі дама розповідає своєму коханому про свої гріхи, а він вирішує її провчити за допомогою фізичного впливу.  Жорстокість покарання в даному випадку, залежить від відчуттів партнерки.  Важливо не перестаратися, щоб не нанести каліцтва своїй коханій людині.
 НІЖНІ ДОТИКИ

 Для попередніх ласк підійде еротичний масаж із застосуванням спеціального масла.  Потрібно нанести спеціальний засіб на руки і приступити до масажу всіх ерогенних точок тіла.  За допомогою масажного лосьйону відчуття посиляться, що подарує багато позитивних емоцій для обох учасників процесу.  А ще його не доведеться змивати перед сексом, так цей склад може застосовуватися як мастило для близькості. 

 Урізноманітнити прелюдію перед сексом можна за допомогою приладів для гоління.  Чому б не дозволити своєму партнерові допомогти привести інтимну зону в порядок?  За допомогою бритвеного верстата і гелю чоловік наведе красу в області бікіні.  Весь процес збудить і зблизить пару, що обов'язково позначиться на відчуттях під час сексу.
 ІГРИ НА БАЖАННЯ

 Предметом гри під час прелюдії можуть стати звичайні гральні карти.  Потрібно взяти колоду і призначити кожній карті певне значення.  Наприклад, бубнова масть буде означати поцілунки, пікова відповідатиме за стимуляцію руками, чирвова за оральні ласки.  Таким чином, можна значно поліпшити час прелюдії і гарненько розігріти один одного.
 Фанти ДЛЯ ДОРОСЛИХ

 Набагато більше завдань можна випробувати з еротичними фантами.  Це секс-гра для дорослих з цікавими завданнями.  Починається все з збуджуючих розмов, поступово перетворюючись в палку  пригоду. Купити фанти можна для тих, хто тільки недавно зустрічається і для тих, хто живе разом довгі роки.
 РОЛЬОВІ ІГРИ

 Еротичні переодягання - це теж спосіб урізноманітнити прелюдію.  Можна перевтілитися в медсестру, Супермена, стюардесу або янголятка.  Купити костюм для гри завжди вийде на нашому сайті.  Новий образ дозволить реалізувати фантазії, які були приховані десь в глибині.І кожен раз можна придумувати новий сценарій, застосовувати інші костюми, таке точно не набридне.

 ЕКСПЕРИМЕНТИ у ванній

 Водні гри.  Почати сексуальну дію можна у воді.  Для цього підійде звичайна ванна, де пара може виявитися удвох.  Займатися сексом у воді не завжди зручно, але ось пограти один з одним дуже приємно.  Можна навіть дістати дитячі іграшки і влаштувати баталії або розслабившись, насолодитися масажем один одного.  А ще улюбленого партнера можна вимити, що теж дуже збудливо.

 Перераховані вище поради є практичним посібником поліпшення сексуального життя партнерів.  За допомогою простих ігор можна отримати незабутні відчуття і емоції, які перевернуть уявлення про інтимне життя.  Важливо завжди відчувати свою кохану людину і робити все необхідне для його задоволення.

Другие статьи