Корзина
Надежный продавец Prom.ua
Наличие моделей и размеров уточняйте в Viber:0508401116.
+380 (50) 840-11-16
+380508401116
+380734068116
Интернет-магазин АДЕЛЬ
Корзина

Прості правила рольових ігор.

Прості правила рольових ігор.

Прості правила рольових ігор
Сексуальні ігри з перевдяганням пропонуються сексологами для поліпшення статевого життя, повернення пристрасті у відносини.  Але з чого почати і як довести те, що відбувається до приємного фіналу?  Тільки на початку здається, що це просто, в процесі виникає багато питань.  І ми вирішили розвіяти всі сумніви і дати прості рекомендації, які допоможуть поекспериментувати.


 Перевтілення


 Переодягання на очах один у одного неприпустимо.  Преображення має відбуватися індивідуально, щоб був присутній елемент несподіванки.  Навіть якщо ролі обговорені заздалегідь, вид костюма викличе передчуття.


 Підготовка


 Важливо не тільки придумати ролі і купити костюми, але і «підігріти» інтерес до подій.  Тому заздалегідь можна почати спілкуватися, увійшовши в роль.  За кілька годин про зустрічі, наприклад, до приходу чоловіка з роботи, можна почати писати повідомлення, розпочинаючи гру.

 І важливо розуміти, що якщо процес почався, то скасовувати його вже неприпустимо.  Раз перші кроки були зроблені, краще не відступати, а йти до кінця.

 Продумати образ краще заздалегідь.  І важливо приміряти його до гри, щоб зрозуміти, що нічого не бракує.  Шукати стетоскоп для медсестри або шпильки для зміцнення парика перед грою дуже незручно, такі дії збивають настрій.  Тому всі дрібниці варто продумати заздалегідь.

 Найпростіше купити костюм.  Але можна зробити його і самостійно, але на це буде потрібно більше часу.


 Формування образу


 Учасники гри не актори, тому не варто писати величезні сценарії.  Чи не доречно продумувати всі фрази.  Але загальні риси героя знати все-таки потрібно.  І дуже важливо дотримуватися цих заготовок.  Наприклад, безневинна дівчина не повинна стати розпусницею в кінці сценарію.  А образ домінуючого не повинен зламатися в процесі.

 Вибирати собі персонажа кожен повинен сам, нав'язування недоречно.  Роль повинна викликати інтерес, бути бажаною.  Тому початківцям краще пробувати щось просте: сантехнік, медсестра, вчителька.  Ці ролі всім зрозумілі, не потрібно складних роздумів про поведінку, щоб їх реалізувати.

 В нашому інтернет-магазині можна вибрати рольової костюм для експериментів.  Багато варіантів!

 Прості правила рольових ігор


 Стоп-слово


 Гра - це привід отримати задоволення, тому всім повинно бути приємно.  Але іноді щось може піти не так.  Саме тому потрібно стоп-слово.  Це сигнал від партнера про те, що все потрібно припинити.  Вибрати його краще заздалегідь, а не перед грою, щоб не відволікатися.  І якщо таке слово звучить, важливо відразу ж припинити будь-які дії.

 Всі ігри повинні бути добровільними.  І якщо є психологічний або фізичний дискомфорт, важливо мати можливість його зупинити.

Як залучити в рольову гру партнера?
 У рольових іграх перевтілюватися можуть обидва, а може одна людина.  Іноді доречно зустрічати кохану людину в новому костюмі, щоб залучити його в гру в моменті, а не обговорюючи всі заздалегідь.  Але як зробити так, щоб він приєднався?

 Ідеально вибрати особливу атмосферу: десь на відпочинку, у вихідні, коли ніхто нікуди не поспішає.Якщо це неможливо, за кілька годин до зустрічі потрібно уточнити, а чи налаштований чоловік експериментувати?

 Він або вона можуть бути втомленими, їхній настрій може не відповідати ролі, і це все зіпсує.  Саме тому попередити про майбутнє краще заздалегідь.  Не потрібно «розкривати карти», натяків достатньо.  Але запитати про готовність здійснювати статеві експерименти потрібно.

 Рольовий діалог варто почати заздалегідь.  Можна робити це в письмовій формі.  Для початку представитися.  Наприклад, написати в загальному чаті: «Привіт, я Маша.  Мені 18 років.  Я твоя учениця.  І сьогодні я прийду до тебе на репетиторство.  Мені не вдається вивчити хімію, і батьки сказали, що можна застосовувати будь-яке покарання, щоб я все вивчила ».

 Після такого повідомлення варто починати писати від вказаної особи, підігріваючи інтерес.

 Важливо розуміти, що рольові ігри - це історія, яка сподобається не кожній людині.  Хтось із задоволенням зануриться в новий світ експериментів, хтось буде бентежитися і не зможе розслабитися.  Але спробувати обов'язково варто.  І навіть якщо з першої спроби не вийде, рекомендуємо кілька разів постаратися.  І є великий шанс, що перевдягання реально допоможуть повернути пристрасть у відносини.

Другие статьи