Корзина
Надежный продавец Prom.ua
Наличие моделей и размеров уточняйте в Viber:0508401116.
+380 (50) 840-11-16
+380508401116
+380734068116
Интернет-магазин АДЕЛЬ
Корзина

Як мастурбувати під душем?

Як мастурбувати під душем?
Як мастурбувати під душем?
  Багато жінок вчаться мастурбації у ванній.  Душ - це зручний спосіб отримати задоволення, доступний кожному.  Але як зробити це правильно?  Як дійсно отримати задоволення від душу?  Є кілька простих рекомендацій..Як можна мастурбувати у ванній за допомогою душа? Використовувати для самозадоволення можна душ по різному.
Простим душем.  
Просто душ направляється на промежину.  Струмені стосуються ніжних ділянок, викликаючи збудження.
Спеціальной насадкою.  
З нею можна регулювати типи струменів, створювати більш спрямований рух води.  І теж підходить для клиторального збудження.
Струєю води.  
Насадка знімається повністю (просто відкручується, це не складно,а струмінь направляється на потрібні ділянки тіла.Кожен з варіантів цікавий, варто спробувати все, щоб вибрати найбільш пдходящий.
Мастурбація за допомогою крана.
Ще один метод стимуляції,теж пов'язаний із струменем води, але не з  душа, а з крана.  Потрібно розташуватися у ванній так, щоб струмінь була спрямована на клітор.  І потім залишиться лише розслабитися і отримати задоволення.
В якій позі краще мастурбувати душем?
 Є кілька зручних позицій, які підходять для ідеальної стимуляції.  Важливо розуміти, що відчуття будуть краще, якщо води у ванній мало, вона не покриває все тіло.
Стоячи в душі.  
Можна стимулювати клітор, спираючись на стінки душової кабіни.  Під час оргазму потрібно дотримуватися за щось, щоб не втратити рівновагу.  Іноді зручніше поставити одну ногу на бортик, щоб доступ до промежини був ширше.
Лежачи на спині.  
Ноги розлучаються в сторону, стимуляція відбувається по  всій промежині. Душ допомагає активувати безліч нервових закінчень, включаючи і ті, що навколо ануса.
На боці у ванній. 
 Затиснувши душ між ніг теж вийде відчувати задоволення.  Стискаючи і розслабляючи м'язи ніг і живота, можна підсилити відчуття.  На боці руху струменя збудження не відбувається, але можна викликати скорочення областей округ статевих органів.Поднімаючи ноги, відставляючи їх в сторону, можна придумати різні варіанти вищеописаних поз.  Кожна жінка вибирає для себе свій відповідний метод.
Як посилити відчуття під час мастурбації душем? Регулювати відчуття при мастурбації душем не складно.  Додайте прості речі: 
Міняйте силу напору.  Краще з маленького переходити до більшого, посилюючи збудження.  Підходить і чергування.
Грвйте з температурою.  
Тепла і холодна вода викликають різний відгук.  Не потрібно нагрівати тіло або сильно охолоджувати, відчутна буде різниця навіть в пару градусів.
Подключайте руки.
Пестити тіло можна одночасно душем і долонями.  Варто приділити увагу іншим ерогенним зонам, наприклад, грудям.
Застосовуйте секс-іграшки.  
Вода і вібратори - це чарівне поєднання, яке гарантуватиме максимальні переживання.  Вибирайте водонепроникні інтимні товари і даруйте собі часті і дуже сильні оргазми.
Чи не шкідливо мастурбувати душем? 
Вплив водою на тіло безпечно. 
 І таку мастурбацію можна повторювати часто.  Це не зашкодить здоров’ю.Але якщо використовувати дуже сильний напір, ерогенна зона до нього звикне, і в ліжку з чоловіком відчуття будуть здаватися менш цікавими.  Але якщо так сталося, варто всього на 2-3 тижні відмовитися від мастурбації душем, і все повернеться.
Мастурбувати душем дуже просто, але робити це за допомогою секс-іграшок набагато зручніше.  Сучасні вібратори мають різні режими і швидкості,дарують більший діапазон відчуттів.
Другие статьи