Корзина
Надежный продавец Prom.ua
Наличие моделей и размеров уточняйте в Viber:0508401116.
+380 (50) 840-11-16
+380508401116
+380734068116
Интернет-магазин АДЕЛЬ
Корзина

Чи можна стати залежним від секс-іграшок?

Чи можна стати залежним від секс-іграшок?

Мастурбація — найкращий спосіб пізнати себе та зрозуміти, що вам подобається. В цьому процесі суттєву роль відіграють секс-іграшки. Але чи може їх використання мати будь-які негативні наслідки?

Клінічні дослідження підтверджують, що людина не може стати фізично чи психологічно залежною від сексуальної іграшки.

Побутує думка, що часте використання вібратора може погіршити чутливість клітора і, як наслідок, призвести до того, що дівчина більше не зможе відчути оргазм. Насправді – це черговий міф.

Немає емпіричних даних, що свідчать про те, що використання вібратора може призвести до зниження чутливості клітора, — зазначає Нен Вайз, сексотерапевт, нейробіолог і автор книги "Чому хороший секс має значення".

 

Знижена чутливість якщо і трапляється, то триває недовго.

Дослідження показало, що у 71% жінок, які використовували вібратор, ніколи не було побічних ефектів, зокрема оніміння статевих органів, біль, подразнення, набряку чи запалення.

З 16% жінок, які відчували оніміння геніталій, тільки 0,5% повідомили, що відчуття тривало день або більше, усі решта відзначали, що оніміння зникало майже відразу.

"Знаєте, коли ви деякий час сидите на нозі, то вона німіє? Через певний час усе повертається в норму. Тут усе так само", – зазначає сексолог Джіджі Енгл. 

Інше популярне твердження – "секс-іграшки можуть викликати залежність або дівчата можуть втратити інтерес до сексу з партнером".

Наспрвді це все не так.

Мастурбація не призводить до будь яких негативних наслідків. Більше того-мастурбація допомагає зрозуміти як дотики до вашого тіла можуть призвести до оргазму.

Це все суто індивідуально і інтимно,кожна людина вирішує для себе тільки сама.

 

 

Другие статьи